Atribuită
Anunț de participare
Servicii de proiectare faza Proiect Tehnic, asistență tehnică din partea proiectantului și execuție lucrări pentru proiectul de investiții ”Extindere, reabilitare, modernizare şi dotare grădiniţă cu program normal nr. 1, localitatea Suharău, comuna Suharău, județul Botoşani”
- Număr anunț
- SCN1025565
- Autoritate contractantă
- COMUNA SUHARAU (CONSILIUL LOCAL SUHARAU) (CUI 3433912)
- Cod CPV
- 45214100-1 · Lucrari de constructii de gradinite (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.193.220,76 RON
- Valoare atribuită
- 1.193.220,76 RON
- Data publicării
- 12.11.2018 09:07
- Anunț de atribuire
- SCNA1012286
- Termen limită
- 10.12.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1031078
Documente
Documentația de atribuire
- 3. Modele de form-semnat.doc.p7s
- 4. Contract de proiectare si executie-semnat.pdf.p7s
- Audit energetic-semnat.pdf.p7s
- Caiet sarcini gradinita nr. 1-semnat.pdf.p7s
- Certificat de urbanism si avize-semnat.pdf.p7s
- Deviz general-semnat.pdf.p7s
- FisaDate_DF1031078.pdf
- Lista dotari-semnat.pdf.p7s
- Studiu de fezabilitate-semnat.pdf.p7s
- Studiu geotehnic-semnat.pdf.p7s
- Studiu topografic-semnat.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Asociere
Ofertant lider
DELTA CON SRL CUI RO 17717990
Valoare atribuită
1.193.220,76 RON
din 1.193.220,76 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro