Atribuită Anunț de participare

FURNIZARE PRODUSE-VACCIN ANTIRABIC INACTIVAT

Număr anunț
SCN1025556
Autoritate contractantă
DIRECTIA SANITARA VETERINARA SI PENTRU SIGURANTA ALIMENTELOR BRASOV (CUI 4523126)
Furnizor / câștigător
FARMAVET SA (CUI 256)
Cod CPV
33692500-2 · Solutii injectabile (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
24.150 RON
Valoare atribuită
24.150 RON
Data publicării
12.11.2018 08:52
Anunț de atribuire
SCNA1009349
Termen limită
27.11.2018 15:00
Documentație de atribuire
DF1031275

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant
FARMAVET SA CUI RO 256

Valoare atribuită

24.150 RON

din 24.150 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.