Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 3,1% sub estimat

„Accesorii de alimentare” SRTFC Craiova

Număr anunț
SCN1025553
Autoritate contractantă
SNTFC ,,CFR CALATORI" SA (CUI RO11054545)
Furnizor / câștigător
SHAROLT GROUP SRL (CUI 2329841)
Cod CPV
30237280-5 · Accesorii de alimentare (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
12.939 RON
Valoare atribuită
12.540 RON 3,1% sub estimat
Data publicării
12.11.2018 08:40
Anunț de atribuire
SCNA1010084
Termen limită
19.11.2018 15:00
Documentație de atribuire
DF1031122

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant
SHAROLT GROUP SRL CUI RO 2329841

Valoare atribuită

12.540 RON

din 12.939 RON estimat 3,1%

Adjudecat la 96,9% din estimat · economie 399 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.