Ofertă acceptată Cumpărare directă

Prestari de servicii pentru comunitate

Număr anunț
DA34346340
Autoritate contractantă
Comuna Moftin (Primaria Moftin) (CUI 3897092)
Cod CPV
75200000-8 · Prestari de servicii pentru comunitate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
28.502.350 RON
Data publicării
25.10.2023 11:23
Data finalizării
26.10.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

28.502.350 RON