Ofertă acceptată Cumpărare directă

Proiectare si executie pt ob. Racorduri canalizare menajera si pluviala autobaza TRANSLOC SA

Număr anunț
DA34315568
Autoritate contractantă
Primaria Municipiului Targu Jiu (CUI 4956065)
Cod CPV
45231113-0 · Lucrari de inlocuire a conductelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
13.254.388 RON
Data publicării
23.10.2023 11:23
Data finalizării
26.10.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

13.254.388 RON