Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 1,3% sub estimat
Achiziția de combustibili-(Motorina) pe baza de bonuri valorice”
- Număr anunț
- SCN1025549
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL DROBETA TURNU SEVERIN (CUI 4426581)
- Furnizor / câștigător
- ROMPETROL DOWNSTREAM SRL (CUI 12751583)
- Cod CPV
- 09134200-9 · Motorina (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 62.899,15 RON
- Valoare atribuită
- 62.094,06 RON 1,3% sub estimat
- Data publicării
- 12.11.2018 08:19
- Anunț de atribuire
- SCNA1010252
- Termen limită
- 04.12.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1031201
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini-semnat.pdf.p7s
- FisaDate_DF1031201.pdf
- FORMULARE-semnat.docx.p7s
- MODEL-CONTRACT-semnat.docx.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
ROMPETROL DOWNSTREAM SRL CUI RO 12751583
Valoare atribuită
62.094,06 RON
din 62.899,15 RON estimat
1,3%
Adjudecat la 98,7% din estimat · economie 805,09 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.