Ofertă acceptată Cumpărare directă

Masuratori cadastrale, schite cadastru, documentaii cadastrale in vederea intabularii

Număr anunț
DA34359435
Autoritate contractantă
Comuna Cosmesti (Primaria Cosmesti) (CUI 3655943)
Cod CPV
71351810-4 · Servicii de topografie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
18.523.894 RON
Data publicării
26.10.2023 11:23
Data finalizării
27.10.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

18.523.894 RON