Ofertă acceptată Cumpărare directă

Foraj orizontal / Subtraversari in comuna Homocea, jud. Vrancea

Număr anunț
DA34352999
Autoritate contractantă
COMUNA HOMOCEA (CUI 4350688)
Cod CPV
45255500-4 · Lucrari de foraj si de explorare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
7.067.814 RON
Data publicării
26.10.2023 11:23
Data finalizării
27.10.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.067.814 RON