Ofertă acceptată Cumpărare directă

Revizie compresor MCH-13 ET PSV conform ADV1390475 si oferta

Număr anunț
DA34360887
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL PENTRU SITUATII DE URGENTA "MIHAIL GRIGORE STURDZA" AL JUDETULUI IASI (CUI 4701630)
Cod CPV
50116000-1 · Servicii de reparare si de intretinere a pieselor speciale pentru vehicule (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
6.445.431 RON
Data publicării
26.10.2023 11:23
Data finalizării
27.10.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.445.431 RON