Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de telefonie mobila

Număr anunț
DA34365850
Autoritate contractantă
Direcția Generală de Asistență Socială și Protecția Copilului Sector 4 (CUI 17226151)
Cod CPV
64212000-5 · Servicii de telefonie mobila (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
427.320 RON
Data publicării
26.10.2023 11:23
Data finalizării
27.10.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

427.320 RON