Ofertă acceptată Cumpărare directă

Panou A4 cu posibilitate de schimbare a conținutului informativ

Număr anunț
DA34360948
Autoritate contractantă
Comuna Ciucsangeorgiu jud. Harghita (CUI 4246114)
Cod CPV
79341400-0 · Servicii de campanii de publicitate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
24.713.311 RON
Data publicării
26.10.2023 11:23
Data finalizării
27.10.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

24.713.311 RON