Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii pentru obtinerea Autorizatiei de mediu pentru functionare

Număr anunț
DA34364045
Autoritate contractantă
COMUNA RUSII MUNTI (CUI 4728156)
Cod CPV
75112100-5 · Servicii administrative privind proiectele de dezvoltare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
60 RON
Valoare atribuită
24.810.578 RON
Data publicării
26.10.2023 11:23
Data finalizării
27.10.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

24.810.578 RON

din 60 RON estimat