Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de mentenanta și reparatii casa de marcat fiscala DP 150

Număr anunț
DA34321133
Autoritate contractantă
PRIMARIA BUSTENI (CUI 2845729)
Cod CPV
50311000-8 · Repararea si intretinerea masinilor contabile de birou (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
5.265.599 RON
Data publicării
24.10.2023 11:23
Data finalizării
27.10.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.265.599 RON