Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii consultanta depuneri cereri de finantare si management proiecte FEADR sm 19.2 in cadrul GAL

Număr anunț
DA34364021
Autoritate contractantă
COMUNA RUNCU (Consiliul Local al Comunei Runcu) (CUI 4448229)
Cod CPV
79400000-8 · Consultanta in afaceri si in management si servicii conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
21.808.042 RON
Data publicării
26.10.2023 11:23
Data finalizării
27.10.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

21.808.042 RON