Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lucrari de reparatii gard Camin Cultural Paros

Număr anunț
DA34358871
Autoritate contractantă
COMUNA SALASU DE SUS (PRIMARIA SALASU DE SUS JUD. HUNEDOARA) (CUI 5453819)
Cod CPV
45453000-7 · Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
39.654.507 RON
Data publicării
26.10.2023 11:23
Data finalizării
27.10.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

39.654.507 RON