Ofertă acceptată Cumpărare directă

STORCATOR VERTICAL + GALEATA RECTANGULARA CONFORM OFERTA 44298.3/19.10.2023

Număr anunț
DA34347738
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN SATU MARE (CUI 3963722)
Cod CPV
39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
24.108.191 RON
Data publicării
26.10.2023 11:23
Data finalizării
27.10.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

24.108.191 RON