Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii elaborare Studiu de fezabilitate pentru instalare sistem fotovoltaic de minim 50 kW

Număr anunț
DA34351628
Autoritate contractantă
COMUNA MANASTIUR (PRIMARIA COMUNEI MANASTIUR) (CUI 2510235)
Cod CPV
71241000-9 · Studii de fezabilitate, servicii de consultanta, analize (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
32.499.090 RON
Data publicării
26.10.2023 11:23
Data finalizării
27.10.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

32.499.090 RON