Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de iluminat ornamental festiv, specific sarbatorile de iarna 2023-2024

Număr anunț
DA34353025
Autoritate contractantă
Orasul Ardud (CUI 3897173)
Cod CPV
51110000-6 · Servicii de instalare a echipamentului electric (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
18.608.575 RON
Data publicării
26.10.2023 11:23
Data finalizării
27.10.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

18.608.575 RON