Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii elaborare Studiu de fezabilitate pentru instalare sistem fotovoltaic de 100 kW Comuna Voila

Număr anunț
DA34357997
Autoritate contractantă
COMUNA VOILA (PRIMARIA COMUNEI VOILA) (CUI 4443450)
Cod CPV
71241000-9 · Studii de fezabilitate, servicii de consultanta, analize (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
32.499.090 RON
Data publicării
26.10.2023 11:23
Data finalizării
27.10.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

32.499.090 RON