Ofertă acceptată Cumpărare directă

30125100-2 CARTUSE DE TONER (REV.2)

Număr anunț
DA34356124
Autoritate contractantă
Colegiul de arta 'CARMEN SYLVA' (CUI 2845427)
Cod CPV
30192113-6 · Cartuse de cerneala (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
18.930.707 RON
Data publicării
26.10.2023 11:23
Data finalizării
27.10.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

18.930.707 RON