Ofertă acceptată Cumpărare directă

Proiectare +executie lucrari instalatii electrice C1 – DGITL S6

Număr anunț
DA34345466
Autoritate contractantă
DIRECTIA GENERALA DE IMPOZITE SI TAXE LOCALE SECTOR 6 (CUI 12380248)
Cod CPV
45310000-3 · Lucrari de instalatii electrice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
20.589.580 RON
Data publicării
25.10.2023 11:23
Data finalizării
27.10.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

20.589.580 RON