Ofertă acceptată Cumpărare directă

LUCRARI DE REPARATII SI RENOVARE

Număr anunț
DA34359675
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA "ION GH.PLESA" ALMAJ (CUI 15006052)
Cod CPV
45453100-8 · Lucrari de renovare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
22.924.010 RON
Data publicării
26.10.2023 11:23
Data finalizării
27.10.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

22.924.010 RON