Atribuită Cumpărare directă

Ferinject 50 mg fer / ml x 1 flac. x 10 ml sol. inj./perf. / FERRI CARBOXYMALTOSUM

Număr anunț
DA34798462
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL "Dr. Eugen Nicoara" REGHIN (CUI 1235218)
Furnizor / câștigător
FILDAS TRADING SRL (CUI 4851409)
Cod CPV
33621000-9 · Medicamente pentru sange si pentru organele hematopoietice (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
1.258,41 RON
Data publicării
08.01.2024 13:45
Data finalizării
10.01.2024 15:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.258,41 RON