Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 8,3% sub estimat

Furnizare container mobil tip dormitor - Directia Silvica Cluj

Număr anunț
SCN1026102
Autoritate contractantă
REGIA NATIONALA A PADURILOR - ROMSILVA RA (CUI RO1590120)
Furnizor / câștigător
METALDEN AD S.R.L. (CUI 38676671)
Cod CPV
34221000-2 · Containere mobile cu utilizare speciala (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
30.000 RON
Valoare atribuită
27.500 RON 8,3% sub estimat
Data publicării
13.11.2018 18:24
Anunț de atribuire
SCNA1010772
Termen limită
21.11.2018 15:00
Documentație de atribuire
DF1031702

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant
METALDEN AD S.R.L. CUI RO38676671

Valoare atribuită

27.500 RON

din 30.000 RON estimat 8,3%

Adjudecat la 91,7% din estimat · economie 2.500 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.