Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 1,3% sub estimat

Achizitia unui tractor multifunctional pentru SVSU din comuna Dobrotesti, Judetul Dolj

Număr anunț
SCN1026068
Autoritate contractantă
COMUNA DOBROTESTI (CONSILIUL LOCAL DOBROTESTI) (CUI 16423570)
Furnizor / câștigător
MABO VISION (CUI 33321201)
Cod CPV
34138000-3 · Tractoare rutiere (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
317.730 RON
Valoare atribuită
313.700 RON 1,3% sub estimat
Data publicării
13.11.2018 17:09
Anunț de atribuire
SCNA1032014
Termen limită
26.11.2018 15:00
Documentație de atribuire
DF1031718

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant
MABO VISION CUI RO33321201

Valoare atribuită

313.700 RON

din 317.730 RON estimat 1,3%

Adjudecat la 98,7% din estimat · economie 4.030 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.