Ofertă acceptată Cumpărare directă

ENOXAPARINUM (NATRICUM) / Clexane 6000 UI anti-Xa/0.6 ml x 50 ser./ Clex - Enoxa - Enoxaparin

Număr anunț
DA34358988
Autoritate contractantă
SPITAL ORASENESC TG LAPUS (CUI 3695247)
Cod CPV
33621100-0 · Antitrombotice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
4.851.409 RON
Data publicării
26.10.2023 11:23
Data finalizării
27.10.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.851.409 RON