Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,4% sub estimat

CONSTRUIRE GRADINITA CU PROGRAM NORMAL NR.1 CLIT, DIN COM. ARBORE, JUD. SUCEAVA

Număr anunț
SCN1025924
Autoritate contractantă
PRIMARIA COMUNEI ARBORE (CUI 4326965)
Cod CPV
45214100-1 · Lucrari de constructii de gradinite (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
915.776 RON
Valoare atribuită
912.146,40 RON 0,4% sub estimat
Data publicării
13.11.2018 15:29
Anunț de atribuire
SCNA1011804
Termen limită
29.11.2018 15:00
Documentație de atribuire
DF1031656

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Asociere
Ofertant lider
Asociați 1
MACARUT S.R.L. CUI RO32645498

Valoare atribuită

912.146,40 RON

din 915.776 RON estimat 0,4%

Adjudecat la 99,6% din estimat · economie 3.629,60 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.