Atribuită
Anunț de participare
ACHIZITIE DE UTILAJE SI ECHIPAMENTE PENTRU DOTAREA SERVICIULUI VOLUNTAR PENTRU SITUATII DE URGENTA AL COMUNEI MANASTIUR, JUDETUL TIMIS
- Număr anunț
- SCN1025846
- Autoritate contractantă
- COMUNA MANASTIUR (PRIMARIA COMUNEI MANASTIUR) (CUI 2510235)
- Furnizor / câștigător
- BERGERAT MONNOYEUR SRL (CUI 11359868)
- Cod CPV
- 43262000-7 · Utilaje excavatoare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 407.152,90 RON
- Valoare atribuită
- 407.100 RON
- Data publicării
- 13.11.2018 10:58
- Anunț de atribuire
- SCNA1010625
- Termen limită
- 29.11.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1031370
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini-semnat.pdf.p7s
- FisaDate_DF1031370.pdf
- Formulare-semnat.pdf.p7s
- Formularul de contract-semnat.pdf.p7s
- Instructiuni pentru ofertanti-semnat.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
BERGERAT MONNOYEUR SRL CUI 11359868
Valoare atribuită
407.100 RON
din 407.152,90 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro