Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 1,1% sub estimat
Furnizare produse in cadrul proiectului „Achizitie de buldoexcavator in comuna Caseiu, judetul Cluj”
- Număr anunț
- SCN1025804
- Autoritate contractantă
- COMUNA CASEIU (CUI 4378794)
- Cod CPV
- 43262000-7 · Utilaje excavatoare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 314.038,80 RON
- Valoare atribuită
- 310.550 RON 1,1% sub estimat
- Data publicării
- 13.11.2018 09:12
- Anunț de atribuire
- SCNA1011527
- Termen limită
- 27.11.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1031414
Documente
Documentația de atribuire
- caiet de sarcini.pdf.p7m
- contract.pdf.p7m
- FisaDate_DF1031414.pdf
- Formulare vers. 02 clean.docx.p7m
- MJ buldoexcavator.docx.p7m
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Individuala
Ofertant
TERRA ROMANIA UTILAJE DE CONSTRUCTII SRL CUI RO 13813188
Valoare atribuită
310.550 RON
din 314.038,80 RON estimat
1,1%
Adjudecat la 98,9% din estimat · economie 3.488,80 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.