Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 5,4% sub estimat

Furnizarea de autoturisme pentru Consiliul Județean Ialomița și Inspectoratul pentru Situații de Urgență „Barbu Catargiu” Ialomița

Număr anunț
SCN1025803
Autoritate contractantă
JUDETUL IALOMITA (CUI 4231776)
Furnizor / câștigător
MERIDIAN NORD SRL (CUI 29300928)
Cod CPV
34110000-1 · Autoturisme (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
211.915,96 RON
Valoare atribuită
200.456,76 RON 5,4% sub estimat
Data publicării
13.11.2018 09:07
Anunț de atribuire
SCNA1011290
Termen limită
04.12.2018 15:00
Documentație de atribuire
DF1031475

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant
MERIDIAN NORD SRL CUI 29300928
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant
MERIDIAN NORD SRL CUI 29300928

Valoare atribuită

200.456,76 RON

din 211.915,96 RON estimat 5,4%

Adjudecat la 94,6% din estimat · economie 11.459,20 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.