Atribuită Cumpărare directă

Electropompa Dreno Compatta 4MG

Număr anunț
DA34800732
Autoritate contractantă
Comuna Costesti (CUI 2541509)
Furnizor / câștigător
HIDROSUD SRL (CUI 24884931)
Cod CPV
42122220-8 · Pompe de ape reziduale (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
5.480 RON
Data publicării
09.01.2024 13:45
Data finalizării
10.01.2024 15:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.480 RON