Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de consultanta in domeniul achizitiilor publice Modernizare Drumuri comunale comuna Bran

Număr anunț
DA34362491
Autoritate contractantă
Comuna Bran (CUI 4688736)
Cod CPV
71311300-4 · Servicii de consultanta in infrastructura (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
29.574.427 RON
Data publicării
26.10.2023 11:23
Data finalizării
27.10.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

29.574.427 RON