Ofertă acceptată Cumpărare directă

Inchiriere casuta postala pe o perioada de 22 luni - CMJ Alba

Număr anunț
DA34352112
Autoritate contractantă
UAT JUDETUL ALBA (CUI 4562583)
Cod CPV
64115000-5 · Inchiriere de cutii postale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
427.410 RON
Data publicării
26.10.2023 11:23
Data finalizării
27.10.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

427.410 RON