Atribuită Cumpărare directă

ACHIZITIE PULSOXIMETRU SI TENSIOMETRU PENTRU CPV ONCESTI DIN CADRUL DGASPC GIURGIU

Număr anunț
DA34808025
Autoritate contractantă
DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI GIURGIU (CUI 9902350)
Furnizor / câștigător
CARTO - PLAST SRL (CUI 22847422)
Cod CPV
33190000-8 · Diverse aparate si produse medicale (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
257,45 RON
Data publicării
09.01.2024 13:45
Data finalizării
10.01.2024 15:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

257,45 RON