Ofertă acceptată Cumpărare directă

Rampa mobila persoane cu dizabilitati

Număr anunț
DA34315989
Autoritate contractantă
Ministerul Justitiei (CUI 4265841)
Cod CPV
34953000-2 · Rampe de acces (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
17.615.477 RON
Data publicării
23.10.2023 11:23
Data finalizării
27.10.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

17.615.477 RON