Ofertă acceptată Cumpărare directă

Revizii auto şi ITP pentru auto SV-12-MJR şi SV-24-MJR

Număr anunț
DA34341375
Autoritate contractantă
TRIBUNALUL SUCEAVA (CUI 4244415)
Cod CPV
50112200-5 · Servicii de intretinere a automobilelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
6.509.225 RON
Data publicării
25.10.2023 11:23
Data finalizării
27.10.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.509.225 RON