Ofertă acceptată Cumpărare directă

Materiale pentru intretinere pt. Primaria municipiului Zalau

Număr anunț
DA34341045
Autoritate contractantă
PRIMARIA MUNICIPIULUI ZALAU (CUI 4291786)
Cod CPV
44110000-4 · Materiale de constructii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
3.247.219 RON
Data publicării
25.10.2023 11:23
Data finalizării
27.10.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.247.219 RON