Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 37,7% sub estimat

„Modernizare străzi: Orizontului, Zori Noi, Câmpului, Macului, Izvorului, Luncii, Cloşca-tronson începând cu trecerea la nivel cu calea ferată 211 Sebeş-Petreşti, de la Km 1+347, pe o lungime de 425 ml, din Municipiul Sebeş” – proiectare faza PT, DE, DTAC şi asistenţă tehnică din partea proiectantului pe perioada de execuţie a lucrărilor

Număr anunț
SCN1025773
Autoritate contractantă
SERVICIUL PUBLIC DE ADMINISTRAREA PATRIMONIULUI SEBES (CUI 16029704)
Cod CPV
71322000-1 · Servicii de proiectare tehnica pentru constructia de lucrari publice (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
125.000 RON
Valoare atribuită
77.880 RON 37,7% sub estimat
Data publicării
13.11.2018 07:20
Anunț de atribuire
SCNA1011874
Termen limită
27.11.2018 15:00
Documentație de atribuire
DF1031455

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Individuala
Ofertant
CONSTRUCT C.D.P. SRL CUI RO 23770637
Oferta 2 Individuala
Ofertant
NV CONSTRUCT SRL CUI RO18639415
Oferta 3 Individuala
Ofertant
2 GMG CONSTRUCT SRL CUI RO 20713580

Valoare atribuită

77.880 RON

din 125.000 RON estimat 37,7%

Adjudecat la 62,3% din estimat · economie 47.120 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.