Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 1,2% sub estimat
Echipamente de calcul II
- Număr anunț
- CN1006212
- Autoritate contractantă
- ADMINISTRATIA NATIONALA APELE ROMANE -ADMINISTRATIA BAZINALA DE APA BANAT (CUI RO23886284)
- Furnizor / câștigător
- COMPUTERLINE SRL (CUI 17994710)
- Cod CPV
- 30213000-5 · Computere personale (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 282.992 RON
- Valoare atribuită
- 279.600 RON 1,2% sub estimat
- Data publicării
- 13.11.2018 00:57
- Anunț de atribuire
- CAN1009418
- Termen limită
- 14.12.2018 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2018/S 218-498335
- Documentație de atribuire
- DF1030935
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini lot 3.pdf.p7s
- Caiet sarcini lot 1 si lot 2.pdf.p7s
- FisaDate_DF1030935.pdf
- Formulare oferta si model contract.pdf.p7s
DUAE
Loturi (3)
Estimat: 282.992 RON Adjudecat: 279.600 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Laptopuri | 98.347 RON | COMPUTERLINE | 97.920 RON ↓0,4% |
| 2 | Sisteme de calcul | 92.209 RON | COMPUTERLINE | 89.700 RON ↓2,7% |
| 3 | Multifunctionala A3 color | 92.436 RON | INCREMENTAL S.R.L. | 91.980 RON ↓0,5% |
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
INCREMENTAL SRL CUI RO 8024730
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant
COMPUTERLINE SRL CUI RO 17994710
Valoare atribuită
279.600 RON
din 282.992 RON estimat
1,2%
Adjudecat la 98,8% din estimat · economie 3.392 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.