Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 25,4% sub estimat
Servicii de intretinere si reparatii copiatoare si imprimante
- Număr anunț
- CN1006224
- Autoritate contractantă
- Spitalul Universitar de Urgenta Militar Central "Dr. Carol Davila (CUI 4364594)
- Furnizor / câștigător
- CORNER SOLUTIONS SRL (CUI 33271855)
- Cod CPV
- 50323000-5 · Servicii de reparare si de intretinere a perifericelor informatice (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 756.000 RON
- Valoare atribuită
- 564.030 RON 25,4% sub estimat
- Data publicării
- 13.11.2018 00:23
- Anunț de atribuire
- CAN1013434
- Termen limită
- 17.12.2018 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2018/S 218-499259
- Documentație de atribuire
- DF1029304
Documente
Documentația de atribuire
- CAIET DE SACINI_ST.pdf.p7s
- clauze contractuale.pdf.p7s
- Declaratie persoane decizie.pdf.p7s
- FisaDate_DF1029304.pdf
- formulare.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
CORNER SOLUTIONS SRL CUI RO33271855
Valoare atribuită
564.030 RON
din 756.000 RON estimat
25,4%
Adjudecat la 74,6% din estimat · economie 191.970 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.