Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 6,0% sub estimat
ACHIZITIE COMPUTER TOMOGRAF
- Număr anunț
- CN1006240
- Autoritate contractantă
- Spitalul Judetean de Urgenta Alba Iulia (CUI 4613342)
- Furnizor / câștigător
- SIEMENS HEALTHCARE SRL (CUI 36153005)
- Cod CPV
- 33115000-9 · Aparate de tomografie (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.521.008 RON
- Valoare atribuită
- 2.370.000 RON 6,0% sub estimat
- Data publicării
- 13.11.2018 00:02
- Anunț de atribuire
- CAN1010072
- Termen limită
- 18.12.2018 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2018/S 218-498377
- Documentație de atribuire
- DF1030994
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet sarcini Computer tomograf.doc.p7m
- Clauze contractuale Computer Tomograf.doc.p7m
- FisaDate_DF1030994.pdf
- FORMULARE Computer Tomograf.doc.p7m
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
SIEMENS HEALTHCARE SRL CUI 36153005
Oferta 2
Individuala
Ofertant
GENERAL ELECTRIC MEDICAL SYSTEMS ROMANIA SRL CUI RO 12924986
Valoare atribuită
2.370.000 RON
din 2.521.008 RON estimat
6,0%
Adjudecat la 94,0% din estimat · economie 151.008 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.