Atribuită Cumpărare directă

SERVICII DE COLECTARE, TRANSPORT SI ELIMINARE DESEURI CHIMICE IANUARIE

Număr anunț
DA34795237
Autoritate contractantă
Spitalul de Boli Infectioase si Tropicale "Dr. Victor Babes (CUI 4266049)
Furnizor / câștigător
STERICYCLE ROMANIA S.R.L. (CUI 15071999)
Cod CPV
90524200-8 · Servicii de eliminare a deseurilor spitalicesti (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
18.000 RON
Data publicării
08.01.2024 13:45
Data finalizării
10.01.2024 15:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

18.000 RON