Ofertă acceptată Cumpărare directă

Reparatii, vopsit teren fotbal si cabine vestiare,comuna Blejesti

Număr anunț
DA34359427
Autoritate contractantă
Comuna Blejesti (CUI 6853163)
Cod CPV
45000000-7 · Lucrari de constructii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
30.493.040 RON
Data publicării
26.10.2023 11:23
Data finalizării
27.10.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

30.493.040 RON