Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de catering - coffe break

Număr anunț
DA34364018
Autoritate contractantă
MUZEUL NATIONAL AL SATULUI "DIMITRIE GUSTI (CUI 4754848)
Cod CPV
55520000-1 · Servicii de catering (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
95 RON
Valoare atribuită
6.736.724 RON
Data publicării
26.10.2023 11:23
Data finalizării
27.10.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.736.724 RON

din 95 RON estimat