Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lucrari de instalare de conducte de evacuare

Număr anunț
DA34350765
Autoritate contractantă
COMUNA PALTINOASA (PRIMARIA COMUNEI PALTINOASA) (CUI 6552861)
Cod CPV
45332300-6 · Lucrari de instalare de conducte de evacuare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
32.789.884 RON
Data publicării
26.10.2023 11:23
Data finalizării
27.10.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

32.789.884 RON