Ofertă acceptată Cumpărare directă

Vesta antrenament Scoala Ghiroda

Număr anunț
DA34364060
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA GHIRODA (CUI 29153606)
Cod CPV
18300000-2 · Articole de imbracaminte (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
43.664.070 RON
Data publicării
26.10.2023 11:23
Data finalizării
27.10.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

43.664.070 RON