Ofertă acceptată Cumpărare directă

EXTINDERE SCOALA GIMNAZIALA CU CLASELE I-VIII Alexandru Vechiu, SAT ZAVOAIA COMUNA ZAVOAIA JUDETUL B

Număr anunț
DA34367882
Autoritate contractantă
UNITATEA ADMINISTRATIV TERITORIALA A COMUNEI ZAVOAIA (CUI 4342790)
Cod CPV
45453000-7 · Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
18.597.107 RON
Data publicării
27.10.2023 11:23
Data finalizării
28.10.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

18.597.107 RON