Atribuită Cumpărare directă

Ad-blue

Număr anunț
DA34806712
Autoritate contractantă
Directia de Sanatate Publica Judeteana Bacau (CUI 4159026)
Furnizor / câștigător
TOP AUTO DRAGANDY SRL (CUI 30794434)
Cod CPV
24957000-7 · Aditivi chimici (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
231,05 RON
Data publicării
09.01.2024 13:45
Data finalizării
10.01.2024 15:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

231,05 RON