Ofertă acceptată Cumpărare directă

MN75/SERIE 750 EV 400 MM ELEMENT NEUTRU CU SERTAR SI SUPORT

Număr anunț
DA34381246
Autoritate contractantă
Primaria Orasului ghimbav (CUI 4801362)
Cod CPV
39220000-0 · Echipament de bucatarie, articole de menaj si de uz casnic si articole de catering (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
36.031.075 RON
Data publicării
27.10.2023 11:23
Data finalizării
30.10.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

36.031.075 RON