Ofertă acceptată Cumpărare directă

Serv. de consultanta implementare proiecte si in domeniul achizițiilor publice

Număr anunț
DA34374461
Autoritate contractantă
Orasul Bechet (Primaria) (CUI 4941390)
Cod CPV
79400000-8 · Consultanta in afaceri si in management si servicii conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
24.582.666 RON
Data publicării
27.10.2023 11:23
Data finalizării
30.10.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

24.582.666 RON